Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wielki Test z Historii już 21 lutego!

Weź udział w konkursie Wielki Test z Historii, który odbędzie się 21 lutego 2011 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, w Auli im. Kard. S. Wyszyńskiego. Emisja na żywo w TVP1 o godz. 20.25.


Tematem konkursu są polskie zwycięstwa: bitwa pod Grunwaldem, bitwa pod Kłuszynem, Bitwa Warszawska, bitwa o Anglię.

Test poprowadzą Paulina Chylewska, Piotr Kraśko i Przemysław Babiarz.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba mieć ukończone 18 lat i posiadać dowód tożsamości. Zapisy będą prowadzone w dniu testu (21 lutego) od godz. 11.00 w siedzibie KUL (Lublin, Al. Racławickie 14). Liczba miejsc ograniczona.

Partnerem wydarzenia jest Centrum Myśli Jana Pawła II. Regulamin konkursu na stronie: wielkitestzhistorii.tvp.pl.


 

 

 

Opublikowano 17.02.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.