Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wieczór poezji w hospicjum

Wolontariusze Inkubatora Miłosierdzia przygotowali spektakl słowno-muzyczny pt. „Kwitnący pokój” dla pacjentów Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa. Radosne wiersze Juliana Tuwima, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i ks. Jana Twardowskiego w interpretacji wolontariuszy bardzo spodobały się podopiecznym hospicjum.


 

 

 

Zapraszamy do przeczytania pełnej relacji ze spotkania:
http://www.centrumjp2.pl/?p=2453
 

Opublikowano 30.05.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.