Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztat naukowca – bezpłatne szkolenie dla młodych badaczy

Chcesz zwiększyć atrakcyjność swoich publikacji? Poznać sekrety prezentacji, które zainteresują, a nie uśpią słuchaczy? Odkryć naukowe zasoby internetowe wykraczające poza wyszukiwarkę Google i Wikipedię? Konspekty, prace, bibliografie, prezentacje, dowodzenie swoich racji, pozyskiwanie wiedzy z rzetelnych źródeł w internecie? Niech nie będą Ci straszne! Zapisz się na warsztat naukowca i zostań profesjonalistą!

Już 18 listopada od godz. 10.00 zapraszamy na bezpłatne warsztaty w Centrum Myśli Jana Pawła II.

Zapisy do 16.11.2017 r. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: jslowinska@centrumjp2.pl

Dla uczestników szkolenia certyfikaty oraz drobne upominki. Przewidziana przerwa kawowa i słodka przekąska oraz dużo wartościowej i praktycznej wiedzy.

 

Szkolenie poprowadzą:

prof. UKSW dr hab. Monika Przybysz, medioznawca, specjalista ds. PR, zarządzania kryzysowego, reklamy i marketingu medialnego. Wykładowca w Instytucie Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa UKSW. Redaktor kwartalnika naukowego „Kultura Media Teologia”. Podczas warsztatów przedstawi, jak w atrakcyjny i nowatorski sposób prezentować swoje badania oraz pisać konspekty prac i publikacji naukowych. Pokaże również, jak przygotować się do prelekcji pamiętając o emisji głosu, właściwej retoryce i metodach dowodzenia swoich racji.

mgr Marta Dzienkiewicz (sztukaszukania.pl) Infobroker z pasji i zawodu. Jak sama o sobie mówi:Szuka, sprawdza, weryfikuje. Zna triki i sposoby, by łatwiej i szybciej znaleźć to, czego inni szukają godzinami.” Autorka bloga sztukaszukania.pl oraz redaktor portalu rynekinformacji.pl. Autorka książki „Pionierzy. Poczet niewiarygodnie pracowitych Polaków”. Podczas warsztatów otworzy przed uczestnikami czeluści internetowych baz oraz wskaże miejsca w sieci gdzie można odnaleźć przydatne materiały do swojej pracy. Poruszy również problem praw autorskich i zasady publikowania w sieci.

Opublikowano 09.11.2017

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.