Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

TWOJE CODZIENNE WYBORY

Sztab wyborczy, sympatycy i miłośnicy zapraszają do złożenia podpisu pod kandydaturą Karola Wojtyły w zbliżających się Twoich codziennych wyborach. Dołącz do wydarzenia i tym samym złóż deklarację poparcia dla postulatów głoszonych przez Jana Pawła II! Do godziny 21:37 2 kwietnia 2015 zbierzmy 100 tysięcy podpisów, tak żeby Karol Wojtyła znalazł się na oficjalnej liście kandydatów, którzy doradzają Ci w codziennych dylematach.

Nie czekaj z osobistymi wyborami, podejmuj je codziennie. Nie gódź się na to, żeby unikać zmian, decyzji i rozterek. Nie rób czegoś, tylko dlatego że tak robi większość albo dlatego, że tak robiłeś zawsze. „Jeśli chcesz znaleźć źródło, musisz iść do góry, pod prąd.” – tak radzi Jan Paweł II. 

Prawdziwe wybory są codziennie. Wybierz Karola Wojtyłę i śmiało idź naprzód. Wybieraj go codziennie. Nie tylko 2 kwietnia. To jest Kandydat, który Cię nie zawiedzie bez względu na to, jakie masz poglądy polityczne. Niczego nie obiecuje i nikomu się nie narzuca. Jest ponad politycznymi gierkami i nie uprawia marketingu. Głosi prawdę i dobro. 

Karol Wojtyła – Twój Kandydat w codziennych wyborach.

Podpisz listę naszego kandydata: TUTAJ

Więcej informacji o kampanii wyborczej Karola Wojtyły znajdziesz na facebook.com/TwojeCodzienneWybory