Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Trwa nabór na stypendia dla studentów

Już tylko do 30 września Centrum Myśli Jana Pawła II  prowadzi rekrutację dla studentów, ubiegających się o Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Program  przeznaczony jest dla osób uczących się w Warszawie.


Stypendia wynoszą od 200 do 1500 zł miesięcznie. Ich wysokość zależy od dochodu rodziny, osiągnięć naukowych, artystycznych czy sportowych, a także zaangażowania studenta w działania charytatywne i społeczne. Stypendia przyznawane są z budżetu miasta od 2005 r. W ciągu sześciu lat otrzymało je ponad 4000 osób.

Dodatkowe informacje oraz formularze wniosków stypendialnych dostępne są na stronie www.stypendiajp2.pl

 

Wnioski wraz z załącznikami można przesłać pocztą (liczy się data stempla pocztowego) lub składać osobiście w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II przy ul. Foksal 11 w Warszawie. Termin składania dokumentów upływa 30 września. Naprawdę warto ubiegać się o jedno z 600 stypendiów.

 

 

Opublikowano 13.09.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.