Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Teologia ciała. Płeć a sprawa społecznaW siedzibie Centrum, 21 lutego, rusza seminarium poświęcone Janopawłowej koncepcji teologii ciała. W kameralnym gronie pragniemy przyjrzeć się bliżej sprawom związanym z ludzką płciowością, seksualnością oraz uwarunkowaniom społecznym, które na nie wpływają.


 

Będą to zajęcia skupione głównie wokół Wojtyłowego i następnie papieskiego nauczania. Spotkania teologii ciała z socjologią. Więcej o tym projekcie można znaleźć TUTAJ.

 

Uwaga! Pragniemy poinformować, że liczba wolnych miejsc jest już prawie wyczerpana. Dlatego wszystkich chętnych prosimy o kontakt najpóźniej do końca tego tygodnia. W najbliższy poniedziałek lista uczestników zostanie zamknięta. Dziękujemy za zrozumienie.

Opublikowano 10.02.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.