Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Teologia ciała. Płeć a sprawa społecznaW siedzibie Centrum, 21 lutego, rusza seminarium poświęcone Janopawłowej koncepcji teologii ciała. W kameralnym gronie pragniemy przyjrzeć się bliżej sprawom związanym z ludzką płciowością, seksualnością oraz uwarunkowaniom społecznym, które na nie wpływają.


 

Będą to zajęcia skupione głównie wokół Wojtyłowego i następnie papieskiego nauczania. Spotkania teologii ciała z socjologią. Więcej o tym projekcie można znaleźć TUTAJ.

 

Uwaga! Pragniemy poinformować, że liczba wolnych miejsc jest już prawie wyczerpana. Dlatego wszystkich chętnych prosimy o kontakt najpóźniej do końca tego tygodnia. W najbliższy poniedziałek lista uczestników zostanie zamknięta. Dziękujemy za zrozumienie.

Opublikowano 10.02.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.