Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Tajwan na wesoło – relacji ciąg dalszy

Nasi stypendyści odwiedzili konsula i wraz z innymi młodzieżowymi ambasadorami udali się do LeoFoo Village Theme Park. Dzisiejsza opowieść pełna jest adrenaliny. Zapraszamy do lektury!


Z samego rana wszyscy ambasadorzy zebrali się przy siedzibie konsula: dwie dziewczyny z Ameryki, jedna z Łotwy oraz Konrad i ja. Konsul zabrał nas i naszych przyjaciół z Tajpej do LeoFoo Village Theme Park. Co za niesamowite miejsce! Przypomina wesołe miasteczko, ale kompletnie inne niż te w Polsce. Przede wszystkim jest olbrzymie!

Razem z dziewczyną z Arizony, jako najodważniejsze, weszłyśmy wszędzie, gdzie się dało. Między innymi na ogromną huśtawkę w kształcie statku, zjeżdżalnię wodną, po której byłyśmy całe mokre (zjeżdżałyśmy z wysokości ok. 20 metrów), miniaturowego rollercoastera, gigantyczne koło oraz wielki huśtający się młotek. Te dwie ostatnie atrakcje wiązały się ze zwisaniem głową w dół. Najlepszy w mojej opinii był Krzyczący Kondor. Z niesamowitą prędkością przejeżdżałyśmy z jednego pionowego wzniesienia na drugie, krzycząc przy tym wniebogłosy. Poziom adrenaliny wzrósł nam z pewnością maksymalnie.

Trochę zmęczeni, wieczorem poszliśmy na koncert Oliwii – nowej gwiazdy muzycznej sceny Tajwanu. Głos ma naprawdę przepiękny, polecam przekonać się na własne uszy.
 

03.07.2010.

Opublikowano 09.07.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.