Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła – nabór

Uczniowie szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych i studenci uczący się w Warszawie, którzy powimo niewysokiego dochodu rozwijają swoje talenty, osiągają wysokie wyniki w nauce i angażują się w społeczne inicjatywy, mają szansę na otrzymanie Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.


 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naboru wniosków i rozpowszechniania informacji o stypendiach.

 

Więcej: http://www.centrumjp2.pl/?page_id=1217

 

Opublikowano 03.06.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.