Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła – nabór

Uczniowie szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych i studenci uczący się w Warszawie, którzy powimo niewysokiego dochodu rozwijają swoje talenty, osiągają wysokie wyniki w nauce i angażują się w społeczne inicjatywy, mają szansę na otrzymanie Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.


 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naboru wniosków i rozpowszechniania informacji o stypendiach.

 

Więcej: http://www.centrumjp2.pl/?page_id=1217

 

Opublikowano 03.06.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.