Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Specjalista ds. projektów edukacyjnych

Centrum Myśli Jana Pawła II to warszawska instytucja kultury, która w intelektualnym i duchowym dorobku Karola Wojtyły poszukuje odpowiedzi na najważniejsze pytania i wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy aktywni w obszarze kultury, edukacji oraz budowania społecznie zaangażowanego społeczeństwa. Centrum to miejsce spotkań i dialogu, w którym kreujemy przestrzeń współpracy ze środowiskiem naukowym i artystycznym ponad podziałami kulturowymi i ideologicznymi.

Aktualnie poszukujemy kandydata lub kandydatki do pracy na stanowisku:

 

Specjalista ds. projektów edukacyjnych 

 

Zadania:

 1. Kreacja i koordynacja atrakcyjnych projektów edukacyjnych skierowanych do mieszkańców Warszawy z wykorzystaniem niestandardowych pomysłów i narzędzi.
 2. Przygotowanie i realizacja warsztatów, spotkań tematycznych, konkursów.
 3. Współtworzenie i realizacja programu edukacyjnego dla stypendystów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
 4. Tworzenie i integrowanie środowiska stypendystów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
 5. Obsługa procesu rekrutacyjnego do stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II: ocena (formalna i merytoryczna) wniosków o stypendium.
 6. Współpraca z jednostkami samorządowymi, rządowymi oraz organizacjami pozarządowymi w zakresie realizacji powierzonych zadań.

 

Warunki:

 1. Rodzaj umowy: umowa o pracę na zastępstwo do 31.10.2022 r.
 2. Wynagrodzenie: stałe miesięczne, premie kwartalne uznaniowe.
 3. Dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
 4. Praca w dynamicznym zespole przy ciekawych i wartościowych projektach.
 5. Dostęp do szkoleń oraz możliwość wymiany doświadczeń z ciekawymi ludźmi oraz wiodącymi instytucjami kultury.

 

Wymagania:

 1. Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to: pedagogika, polityka społeczna, psychologia, socjologia i pokrewne.
 2. Co najmniej 2-letnie doświadczenie w koordynacji projektów edukacyjnych.
 3. Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi edukacyjnych.
 4. Umiejętność pracy metodą projektową: zarządzanie budżetem, tworzenie harmonogramu projektu, praca w zespole projektowym.
 5. Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów.
 1. Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność.
 2. Znajomość pakietu MS Office.
 3. Wysoka kultura osobista

 

Dodatkowym atutem będą:

 1. Doświadczenie w obsłudze programów stypendialnych.
 2. Umiejętność pracy w zespole.
 3. Kreatywność i elastyczne podejście do powierzonych zadań.
 4. Dyspozycyjność.

 

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy nadsyłać do 6 czerwca 2021 roku (włącznie) na adres e-mail: rekrutacjadse@centrumjp2.pl

Centrum Myśli Jana Pawła II zastrzega sobie prawo do kontaktu z tylko wybranymi kandydatami.

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych do celów rekrutacji, prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgody w dokumentach rekrutacyjnych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym. Mogę wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres mailowy: iod@centrumjp2.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody”.
Aplikując na wolne stanowiska pracy w Centrum Myśli Jana Pawła II zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie Pana/Pani danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Centrum Myśli Jana Pawła II jest administratorem Pani/Pana danych osobowych.

Opublikowano 30.03.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.