Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ruszyły zapisy na Papieską Szkołę Letnią 2011

W tym roku na Papieską Szkołę Letnią zapraszamy studentów i maturzystów. Wędrując z pleckami, spróbujemy odnaleźć papieskie ślady w Beskidzie Niskim. Dzieje niezwykłej przyjaźni ks. Karola Wojtyły i dr Wandy Półtawskiej będą tłem rozmów na temat: przyjaźni i miłości, cierpienia, zła, natury człowieka i świata, odpowiedzialności za innych i zaangażowania w życie społeczne.


 

Termin: 20-27 sierpnia 2011 r.

 

Wyjazd przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, również spoza grona stypendystów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Nocować będziemy w chatkach studenckich i stodołach, a posiłki będziemy przygotowywać wspólnie „na ognisku”.

 

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdują się TUTAJ

 

 

 

Opublikowano 27.06.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.