Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ruszyły zapisy na Papieską Szkołę Letnią 2011

W tym roku na Papieską Szkołę Letnią zapraszamy studentów i maturzystów. Wędrując z pleckami, spróbujemy odnaleźć papieskie ślady w Beskidzie Niskim. Dzieje niezwykłej przyjaźni ks. Karola Wojtyły i dr Wandy Półtawskiej będą tłem rozmów na temat: przyjaźni i miłości, cierpienia, zła, natury człowieka i świata, odpowiedzialności za innych i zaangażowania w życie społeczne.


 

Termin: 20-27 sierpnia 2011 r.

 

Wyjazd przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, również spoza grona stypendystów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Nocować będziemy w chatkach studenckich i stodołach, a posiłki będziemy przygotowywać wspólnie „na ognisku”.

 

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdują się TUTAJ

 

 

 

Opublikowano 27.06.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.