Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Rozdajemy książki!

Ogłaszamy konkurs: napisz minirecenzję i wygraj książkę. Do wyboru wszystkie nasze tytuły! Konkurs trwa do 15 września.


 

By wziąć w nim udział, wystarczy napisać minirecenzję jednej – dowolnie wybranej – z wydanych przez nas książek. Recenzja nie może mieć więcej niż 300 znaków (ze spacjami). Propozycje – może ich być więcej niż jedna – należy nadsyłać na adres:

marketing@centrumjp2.pl

Wyniki zostaną ogłoszone 23 września. Zwycięzca otrzyma książkę, którą sam wybierze z naszej oferty.

Zapraszamy do lektury i recenzowania!
więcej na stronie sklepu: sklep.centrumjp2.pl

Opublikowano 10.08.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.