Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Rozdajemy książki!

Ogłaszamy konkurs: napisz minirecenzję i wygraj książkę. Do wyboru wszystkie nasze tytuły! Konkurs trwa do 15 września.


 

By wziąć w nim udział, wystarczy napisać minirecenzję jednej – dowolnie wybranej – z wydanych przez nas książek. Recenzja nie może mieć więcej niż 300 znaków (ze spacjami). Propozycje – może ich być więcej niż jedna – należy nadsyłać na adres:

marketing@centrumjp2.pl

Wyniki zostaną ogłoszone 23 września. Zwycięzca otrzyma książkę, którą sam wybierze z naszej oferty.

Zapraszamy do lektury i recenzowania!
więcej na stronie sklepu: sklep.centrumjp2.pl

Opublikowano 10.08.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.