Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Rok temu śpiewaliśmy z Andreą Bocellim

Dokładnie rok temu nasz chór śpiewał podczas koncertu Andrei Bocellego na warszawskim Stadionie Gwardii. Był to dla nas zaszczyt i towarzyszyły temu ogromne emocje!


 

Przypominamy opis wydarzenia:

 

http://www.centrumjp2.pl/news/4254

 

Na stronie www.wiadomości24.pl znajduje się galeria zdjęć z koncertu. Zapraszamy do obejrzenia!

 

 

 

Opublikowano 28.08.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.