Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Relacja filmowa z warsztatów Kuźni!

Po ostatnim warsztacie projektu edukacyjnego Kuźnia, który odbył się 22 stycznia w teatrze „Scena Lubelska 30/32”, powstała krótka relacja filmowa. Uczestnicy spotkania postanowili pokazać innym, jaką wartością w ich życiu może być ciało jako „bardzo urozmaicony środek wyrazu”, tego kim są.


 

Więcej informacji i fotorelacja po warsztacie – kliknij tutaj!

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Opublikowano 09.02.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.