Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Relacja filmowa z warsztatów Kuźni!

Po ostatnim warsztacie projektu edukacyjnego Kuźnia, który odbył się 22 stycznia w teatrze „Scena Lubelska 30/32”, powstała krótka relacja filmowa. Uczestnicy spotkania postanowili pokazać innym, jaką wartością w ich życiu może być ciało jako „bardzo urozmaicony środek wyrazu”, tego kim są.


 

Więcej informacji i fotorelacja po warsztacie – kliknij tutaj!

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Opublikowano 09.02.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.