Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Portal JP2online.pl otrzymał nominację w kategorii „Propagowanie nauczania świętego Jana Pawła II”.

Nagrodzone osoby trzymające dyplomy, pałac

W minioną sobotę odbyła się Gala Nagród TOTUS TUUS 2023, przyznawanych przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Nasz portal JP2online.pl, najobszerniejsze źródło wiedzy i dokumentów związanych z Janem Pawłem II, otrzymał nominację w kategorii „Propagowanie nauczania świętego Jana Pawła II”. Podczas uroczystości na Zameku Królewskim w Warszawie dyplom odebrała Anna Olesiak, zastępczyni dyrektora Centrum Myśli Jana Pawła II.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i nominowanym. Cieszymy się, że razem możemy szerzyć dobro.

Opublikowano 16.10.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.