Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Portal JP2online.pl otrzymał nominację w kategorii „Propagowanie nauczania świętego Jana Pawła II”.

Nagrodzone osoby trzymające dyplomy, pałac

W minioną sobotę odbyła się Gala Nagród TOTUS TUUS 2023, przyznawanych przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Nasz portal JP2online.pl, najobszerniejsze źródło wiedzy i dokumentów związanych z Janem Pawłem II, otrzymał nominację w kategorii „Propagowanie nauczania świętego Jana Pawła II”. Podczas uroczystości na Zameku Królewskim w Warszawie dyplom odebrała Anna Olesiak, zastępczyni dyrektora Centrum Myśli Jana Pawła II.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i nominowanym. Cieszymy się, że razem możemy szerzyć dobro.

Opublikowano 16.10.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.