Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papież – turysta

W ten wakacyjny czas zachęcamy do obejrzenia wywiadu zrealizowanego przez Mediatekę  Centrum na temat roli turystyki w życiu Karola Wojtyły. Przypominamy też dokumenty Jana Pawła II o tej tematyce i zachęcamy do wypożyczenia książek z naszej biblioteki.


 

Wszystkie te informacje znajdują się na podstronie Mediateki pod adresem: http://www.centrumjp2.pl/?p=12020. Zapraszamy!

Opublikowano 13.01.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.