Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papież – turysta

W ten wakacyjny czas zachęcamy do obejrzenia wywiadu zrealizowanego przez Mediatekę  Centrum na temat roli turystyki w życiu Karola Wojtyły. Przypominamy też dokumenty Jana Pawła II o tej tematyce i zachęcamy do wypożyczenia książek z naszej biblioteki.


 

Wszystkie te informacje znajdują się na podstronie Mediateki pod adresem: http://www.centrumjp2.pl/?p=12020. Zapraszamy!

Opublikowano 13.01.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.