Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nagrodzony film gimnazjalistów w kinie KC

W maju w kinie KC przed seansami wyświetlany jest film autorstwa Kacpra Kokoszki i Filipa Denisa, który zdobył główną nagrodę w konkursie "Wybieraj dobrze".


 

 

Laureatem tego samego konkursu w kategorii "plakat" został Michał Przybysz. Jego praca wisi w centrum Warszawy.

 

 

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom.

 

Opublikowano 13.05.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.