Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nagranie video debaty Uwolnij Myślenie już w sieci

Zaprszamy do obejrzenia relacji video z ostatniej debaty Uwolnij Myślenie. W Centrum Nauki Kopernik na temat płci rozmawiali genetyk – prof. dr hab. Jadwiga Jaruzelska, psycholog – dr Aneta Brzezicka, oraz filozof – prof. dr hab. Zbigniew Stawrowski. Dyskusję z udziałem publiczności moderował Andrzej Szozda.

 


 

video na stronie projektu www.uwolnijmyslenie.pl

Opublikowano 20.06.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.