Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Myśląc z Wojtyłą…” Synod o rodzinie

19 listopada (środa) zapraszamy gorąco w swoim, jaki i imieniu Kazimierza Kardynała Nycza na spotkanie z cyklu „Myśląc z Wojtyłą…”, które tym razem poświęcone będzie minionym niedawno obradom Synodu o rodzinie. 

O Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Synodu Biskupów nad rodziną dyskutować będą:

  • Tomasz Rowiński – historyk idei
  • o. Mirosław Pilśniak OP – teolog
  • Jarosław Makowski – filozof

Spotkanie poprowadzi Grażyna Torbicka

19 listopada (środa) 2014 r., g. 18:00, Dom Arcybiskupów Warszawskich ul. Miodowa 17/19

Wstęp wolny

Opublikowano 17.11.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.