Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Myśląc z Wojtyłą…” Synod o rodzinie

19 listopada (środa) zapraszamy gorąco w swoim, jaki i imieniu Kazimierza Kardynała Nycza na spotkanie z cyklu „Myśląc z Wojtyłą…”, które tym razem poświęcone będzie minionym niedawno obradom Synodu o rodzinie. 

O Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Synodu Biskupów nad rodziną dyskutować będą:

  • Tomasz Rowiński – historyk idei
  • o. Mirosław Pilśniak OP – teolog
  • Jarosław Makowski – filozof

Spotkanie poprowadzi Grażyna Torbicka

19 listopada (środa) 2014 r., g. 18:00, Dom Arcybiskupów Warszawskich ul. Miodowa 17/19

Wstęp wolny

Opublikowano 17.11.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.