Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Lekcja historii dla dzieci z domów dziecka

Maria Zima, wolontariuszka Inkubatora Miłosierdzia i Muzeum Powstania Warszawskiego, wpadła na pomysł zorganizowania niecodziennej lekcji historii dla dzieci z trzech warszawskich domów dziecka. 24 maja 2012 roku dzieci wybrały się do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie miały okazję zobaczyć multimedialną wystawę i posłuchać opowieści przewodniczki Małgorzaty Buczek o bohaterskich czynach powstańców.


 

 

Zapraszamy do przeczytania pełnej relacji ze spotkania:
www.centrumjp2.pl/node/4522/Dzialania
 

Opublikowano 29.05.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.