Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Lekcja historii dla dzieci z domów dziecka

Maria Zima, wolontariuszka Inkubatora Miłosierdzia i Muzeum Powstania Warszawskiego, wpadła na pomysł zorganizowania niecodziennej lekcji historii dla dzieci z trzech warszawskich domów dziecka. 24 maja 2012 roku dzieci wybrały się do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie miały okazję zobaczyć multimedialną wystawę i posłuchać opowieści przewodniczki Małgorzaty Buczek o bohaterskich czynach powstańców.


 

 

Zapraszamy do przeczytania pełnej relacji ze spotkania:
www.centrumjp2.pl/node/4522/Dzialania
 

Opublikowano 29.05.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.