Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Korepetytorzy-Wolontariusze poszukiwani!!!

„Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” A wiedzą warto się dzielić.

Jeżeli jesteś studentem, sam już sporo dowiedziałeś się o otaczającym Cię

świecie i teraz chcesz dzielić się swoją wiedzą i talentami z młodszymi kolegami to zapraszamy do naszego projektu „Podziel się talentem”. Wystarczy chcieć i wygospodarować choć jedną godzinę tygodniowo, a można zmienić czyjeś życie.

Więcej o projekcie: http://centrumjp2.pl/program-stypendialny/podziel-sie-talentem/

Opublikowano 25.02.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.