Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konkurs o Janie Pawle II dla gimnazjalistów

Centrum Myśli Jana Pawła II jest organizatorem Wojewódzkiego Konkursu pt. „Jan Paweł II – droga poety i artysty”, skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego.  Decyzją Komisji termin zgłaszania szkół został przedłużony do 31 grudnia 2012 roku.
 


Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat życia i nauczania Jana Pawła II. Obecna propozycja tematyczna – „Jan Paweł II – droga poety i artysty” zachęca do zapoznania się nie tylko z poetycką i dramaturgiczną twórczością Papieża. To również zaproszenie do wspólnego spojrzenia na sztukę, do przeżycia przygody z aktorstwem, a więc tego, co od zawsze i do głębi porusza każde pokolenie młodzieży.

Więcej informacji i regulamin na stronie:

http://www.centrumjp2.pl/node/5812/Konkurs_Jan_Pawel_II__droga_poety_i_artysty

 

 

Link do materiałów edukacyjnych konkursu:

http://www.centrumjp2.pl/?p=2540

Opublikowano 09.12.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.