Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Informacja dla stypendystów

Drodzy stypendyści!

Uprzejmie informujemy, że na początku marca otrzymacie druki PIT 8C z Urzędu Miasta, na podstawie których będziecie mogli rozliczyć się ze stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II z urzędem skarbowym. W tej chwili są one wysyłane, więc prosimy o cierpliwość.


Czy każdy musi rozliczyć się z urzędem skarbowym? Na to pytanie nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż każda sytuacja jest inna np.: stypendyści mogą otrzymywać stypendium w różnych kwotach, mogą mieć jakieś dodatkowe dochody lub rozliczać się z rodzicami.
Odpowiedzi warto szukać w swoim urzędzie skarbowym. Będziecie mieli wtedy jasność.

Jednocześnie informujemy, że w momencie składania wniosku na kolejny okres stypendialny, PIT 8C stanowi podstawę do odliczenia kwoty stypendium od dochodu kandydata. Jest to związane z faktem, że stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II  otrzymane za poprzedni rok kalendarzowy, nie jest wliczane do dochodu kandydata.
 

Opublikowano 27.02.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.