Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Harmonogram składania wniosków stypendialnych – specjalne dyżury weekendowe

Wszystkich składających wnioski o stypendia m.st. Warszawy informujemy o dodatkowych dyżurach, w których można składać dokumenty. Uprzejmie prosimy także, by nie odkładać złożenia dokumentów na ostatni dzień rekrutacji.

W najbliższe dwie soboty (21 i 28 lipca) wnioski będziemy przyjmować w godzinach 10.00-14.00. W dniach 30 i 31 lipca (poniedziałek i wtorek) wnioski można składać w godzinach 8.00-18.00. W pozostałe dni wnioski przyjmujemy w tradycyjnym przedziale czasowym, czyli od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Opublikowano 17.07.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.