Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Harmonogram składania wniosków stypendialnych – specjalne dyżury weekendowe

Wszystkich składających wnioski o stypendia m.st. Warszawy informujemy o dodatkowych dyżurach, w których można składać dokumenty. Uprzejmie prosimy także, by nie odkładać złożenia dokumentów na ostatni dzień rekrutacji.

W najbliższe dwie soboty (21 i 28 lipca) wnioski będziemy przyjmować w godzinach 10.00-14.00. W dniach 30 i 31 lipca (poniedziałek i wtorek) wnioski można składać w godzinach 8.00-18.00. W pozostałe dni wnioski przyjmujemy w tradycyjnym przedziale czasowym, czyli od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Opublikowano 17.07.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.