Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

GiGanci przygotowują spektakl!

Podczas sobotnich warsztatów (5 lutego), w ramach projektu GiGanci, młodzież biorąca udział w spotkaniu podsumowała dotychczasowe spotkania. Od października 2010 roku na warsztatach dyskutowano o: solidarności, miłości bliźniego, służbie drugiemu człowiekowi, uczciwości, szczerości, przeciwdziałaniu dyskryminacji oraz patriotyzmie i wierności narodowemu dziedzictwu.


Wartości, o których mówił Jan Paweł II podczas zjazdu młodzieży w 1989 roku, stały się jednocześnie tematem cyklicznych spotkań, a finalnie – będą podstawą spektaklu, który zakończy warsztaty. Pojawiły się już tytuł oraz bohaterowie. Na efekty twórczej pracy trzeba jednak jeszcze trochę poczekać.

Następne spotkanie 5 marca!

Opublikowano 09.02.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.