Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

GiGanci przygotowują spektakl!

Podczas sobotnich warsztatów (5 lutego), w ramach projektu GiGanci, młodzież biorąca udział w spotkaniu podsumowała dotychczasowe spotkania. Od października 2010 roku na warsztatach dyskutowano o: solidarności, miłości bliźniego, służbie drugiemu człowiekowi, uczciwości, szczerości, przeciwdziałaniu dyskryminacji oraz patriotyzmie i wierności narodowemu dziedzictwu.


Wartości, o których mówił Jan Paweł II podczas zjazdu młodzieży w 1989 roku, stały się jednocześnie tematem cyklicznych spotkań, a finalnie – będą podstawą spektaklu, który zakończy warsztaty. Pojawiły się już tytuł oraz bohaterowie. Na efekty twórczej pracy trzeba jednak jeszcze trochę poczekać.

Następne spotkanie 5 marca!

Opublikowano 09.02.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.