Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Gala finałowa Wojewódzkiego Konkurs Tematycznego „Trzy matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża”

Mamy wielką przyjemność zaprosić uczniów biorących udział w Wojewódzkim Konkursie Tematycznym „Trzy matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża” wraz z katechetami przygotowującymi ich do konkursu na galę finałową. Uroczystość odbędzie się w czwartek 27 kwietnia w Galerii Porczyńskich (plac Bankowy 1, Warszawa) i rozpocznie się o godz. 16.00.

Podczas gali finałowej nagrodzimy wszystkich finalistów i laureatów konkursu, a także podziękujemy katechetom za ich zaangażowanie w aktywność uczniów.

Opublikowano 24.04.2017

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.