Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Gala finałowa Wojewódzkiego Konkurs Tematycznego „Trzy matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża”

Mamy wielką przyjemność zaprosić uczniów biorących udział w Wojewódzkim Konkursie Tematycznym „Trzy matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża” wraz z katechetami przygotowującymi ich do konkursu na galę finałową. Uroczystość odbędzie się w czwartek 27 kwietnia w Galerii Porczyńskich (plac Bankowy 1, Warszawa) i rozpocznie się o godz. 16.00.

Podczas gali finałowej nagrodzimy wszystkich finalistów i laureatów konkursu, a także podziękujemy katechetom za ich zaangażowanie w aktywność uczniów.

Opublikowano 24.04.2017

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.