Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Euro z Janem Pawłem II

W związku z rozpoczętymi rozgrywkami Euro 2012, których gospodarzami są Polska i Ukraina, zapraszamy do poznania Jana Pawła II od innej strony jako sportowca i piłkarza. Postaramy się przywołać różne wydarzenia ze świata futobolu, w których uczestniczył Papież.


 

Karol Wojtyła od dziecka pasjonował się sportem. Kochał futbol

Opublikowano 07.06.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.