Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dziś dzień wolontariusza

Z okazji dnia wolontariusza chcemy podziękować wszystkim, którzy choć na moment zaangażowali się w działania Centrum Myśli Jana Pawła II.

 


Z Centrum związanych jest wielu wolontariuszy. Część z nich działa w Inkubatorze Miłosierdzia i pracuje bezpośrednio z ludźmi potrzebującymi wsparcia, inni wspierają Centrum w realizowanych projektach, pracując w biurze na Foksal albo akcyjnie pomagając przy organizowanych przez nas wydarzeniach.

Bez Was, Wolontariusze i Wolontariuszki, Centrum nie byłoby takie, jak jest. Wasza pomoc jest bezcenna!

 

 

Opublikowano 04.12.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.