Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Chór Centrum wystąpi w Legnicy

Chór Centrum Myśli Jana Pawła II odniósł kolejny sukces zakwalifikował się do Ogólnopolskiego Turnieju Chórów "Legnica Cantat".


 

Ogólnopolski Turniej Chórów „Legnica Cantat” jest najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursem chóralnym w Polsce.

 

Gratulujemy i cieszymy się razem z Chórzystami.

Opublikowano 28.02.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.