Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Chór Centrum wystąpi w Legnicy

Chór Centrum Myśli Jana Pawła II odniósł kolejny sukces zakwalifikował się do Ogólnopolskiego Turnieju Chórów "Legnica Cantat".


 

Ogólnopolski Turniej Chórów „Legnica Cantat” jest najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursem chóralnym w Polsce.

 

Gratulujemy i cieszymy się razem z Chórzystami.

Opublikowano 28.02.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.