Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Aga Zaryan, Trio Pannicci i hojni melomani

W niedzielę 12 września w Filharmonii Narodowej odbył się współorganizowany przez Centrum Myśli Jana Pawła II koncert na rzecz stypendystów Fundacji Jana Pawła II. A ponieważ publiczność – melomani o hojnych sercach – dopisała, towarzysząca wydarzeniu akcja charytatywna zakończyła się sukcesem. Dziękujemy!


W pierwszej części koncertu włoskie Trio Pannicci wykonało utwory skomponowane do poezji Karola Wojtyły, które ułożyły się w metaforyczną opowieść o życiu Papieża. Część drugą wypełnił występ Agi Zaryan z towarzyszącymi jej muzykami. Publiczności ogromnie spodobał się niezwykły głos artystki, która szczęśliwie dała się namówić na bis. Podczas przerwy można było wziął udział w dobroczynnej loterii fantowej. Po koncernie posiadacze losów odbierali swoje nagrody. Wiązało się to z dużymi emocjami, ponieważ fanty okazały się niezwykle różnorodne.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu i loterii. Cały uzyskany dochód zostanie przekazany stypendystom Fundacji Jana Pawła II studiującym na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu!
 

 

 

Marco Saba

 

Trio Pannicci

 

Gabriella de Nardo

 

Francesco Pannicci

 

Loteria Fantowa

 

 

Fanty

 

 

 

Aga Zaryan

 

Aga Zaryan

 

Aga Zaryan z zespołem

 

Ewa Bednarkiewicz, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II dziękuje zebranym za udział w koncercie

 

Odbieranie fantów

 

Wydawanie fantów

 

 

Opublikowano 13.01.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 5 czerwca odbędzie się zamknięta debata ekspercka poświęcona rozumieniu sprawczości politycznej.
Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.