Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Aga Zaryan, Trio Pannicci i hojni melomani

W niedzielę 12 września w Filharmonii Narodowej odbył się współorganizowany przez Centrum Myśli Jana Pawła II koncert na rzecz stypendystów Fundacji Jana Pawła II. A ponieważ publiczność – melomani o hojnych sercach – dopisała, towarzysząca wydarzeniu akcja charytatywna zakończyła się sukcesem. Dziękujemy!


W pierwszej części koncertu włoskie Trio Pannicci wykonało utwory skomponowane do poezji Karola Wojtyły, które ułożyły się w metaforyczną opowieść o życiu Papieża. Część drugą wypełnił występ Agi Zaryan z towarzyszącymi jej muzykami. Publiczności ogromnie spodobał się niezwykły głos artystki, która szczęśliwie dała się namówić na bis. Podczas przerwy można było wziął udział w dobroczynnej loterii fantowej. Po koncernie posiadacze losów odbierali swoje nagrody. Wiązało się to z dużymi emocjami, ponieważ fanty okazały się niezwykle różnorodne.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu i loterii. Cały uzyskany dochód zostanie przekazany stypendystom Fundacji Jana Pawła II studiującym na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu!
 

 

 

Marco Saba

 

Trio Pannicci

 

Gabriella de Nardo

 

Francesco Pannicci

 

Loteria Fantowa

 

 

Fanty

 

 

 

Aga Zaryan

 

Aga Zaryan

 

Aga Zaryan z zespołem

 

Ewa Bednarkiewicz, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II dziękuje zebranym za udział w koncercie

 

Odbieranie fantów

 

Wydawanie fantów

 

 

Opublikowano 13.01.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.