Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Aga Zaryan, Trio Pannicci i hojni melomani

W niedzielę 12 września w Filharmonii Narodowej odbył się współorganizowany przez Centrum Myśli Jana Pawła II koncert na rzecz stypendystów Fundacji Jana Pawła II. A ponieważ publiczność – melomani o hojnych sercach – dopisała, towarzysząca wydarzeniu akcja charytatywna zakończyła się sukcesem. Dziękujemy!


W pierwszej części koncertu włoskie Trio Pannicci wykonało utwory skomponowane do poezji Karola Wojtyły, które ułożyły się w metaforyczną opowieść o życiu Papieża. Część drugą wypełnił występ Agi Zaryan z towarzyszącymi jej muzykami. Publiczności ogromnie spodobał się niezwykły głos artystki, która szczęśliwie dała się namówić na bis. Podczas przerwy można było wziął udział w dobroczynnej loterii fantowej. Po koncernie posiadacze losów odbierali swoje nagrody. Wiązało się to z dużymi emocjami, ponieważ fanty okazały się niezwykle różnorodne.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu i loterii. Cały uzyskany dochód zostanie przekazany stypendystom Fundacji Jana Pawła II studiującym na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu!
 

 

 

Marco Saba

 

Trio Pannicci

 

Gabriella de Nardo

 

Francesco Pannicci

 

Loteria Fantowa

 

 

Fanty

 

 

 

Aga Zaryan

 

Aga Zaryan

 

Aga Zaryan z zespołem

 

Ewa Bednarkiewicz, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II dziękuje zebranym za udział w koncercie

 

Odbieranie fantów

 

Wydawanie fantów

 

 

Opublikowano 13.01.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.