Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

A w prasie… Jan Paweł II

Centrum Myśli Jana Pawła II prowadzi monitoring mediów w poszukiwaniu publikacji, w których pojawia się zwrot „Jan Paweł II”. Każdego dnia znajdujemy ponad 100 artykułów i wiadomości, stąd pomysł na stworzenie przeglądu prasy, w którym przedstawiciele różnych instytucji komentują najbardziej interesujące teksty, odnosząc się przy tym do ciągle aktualnej myśli Papieża.

 


Do projektu zaprosiliśmy Fundację Republikańską, Instytut Obywatelski oraz Teologię Polityczną. Co tydzień nagrywamy kilkuminutowy materiał, w którym zaproszeni goście oraz reprezentant Centrum Myśli Jana Pawła II komentują najciekawsze artykuły minionego tygodnia.
 
Zapraszamy do oglądania:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano 21.05.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.