Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

7. edycja Festiwal GORZKIE ŻALE / NOWE EPIFANIE – SPOTKANIE PRASOWE

 Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza na spotkanie prasowe „Festiwal od kuchni” dedykowane 7. edycji Festiwalu GORZKIE ŻALE / NOWE EPIFANIE. Spotkanie odbędzie się 28 stycznia (czwartek) o godz. 12.00 w Klubokawiarni Bílý Koníček w Państwowy  Muzeum Etnograficznym, ul. Kredytowa 1.

 

 

 

 

 

 28 stycznia (czwartek) godz. 12:00 // Klubokawiarnia Bílý Koníček w Muzeum Etnograficznym, ul. Kredytowa 1, Warszawa 

W spotkaniu udział wezmą:
✦ REDBAD KLIJNSTRA, dyrektor artystyczny 
 MONIKA KUCIA, kurator programu kulinarnego 
✦ JAKUB KAMIEŃSKI, kurator cyklu performance
✦ KS. WITOLD KAWECKI CSsR, kurator programu filmowego

Zapraszamy do rozmowy przy wspólnym stole, uczestnicy poznają tegoroczną idee, program kulinarny, filmowy, parateatralny festiwalu. Podejmiemy próbę odpowiedzi na pytanie w jaki sposób sztuka łączy się z kulturą stołu. Uczestnikom spotkania zaprezentujemy wydawnictwo „Do Chrzanu” – postną publikację autorstwa Moniki Kuci z ilustracjami Dominiki Hoppe w opracowaniu graficznym Tomasza Seidlera –  autorzy będą również gośćmi spotkania. 

Konferencja potrwa 40 minut. Prosimy o potwierdzenie obecności  pod adresem mailowym: pijar@pijar.info.pl lub telefonicznie, Edyta Sudoł, ✆ 0-692-961-137.

7. Festiwal GORZKIE ŻALE / NOWE EPIFANIE

10 luty – 20 marca 2016

Warszawa

Teatr Studio

Teatr Ochota

Teatr IMKA

BarStudio

Kino Atlantic
Państwowe Muzeum Etnograficzne

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

Kościół św. Anny

 

SPOT WIDEO

STRONA WWW

FB

 

 

Biuro Prasowe 
Festiwalu Gorzkie Żale

Edyta Sudoł

pijar@pijar.info.pl

✆  692 961 137

 

Rzecznik Prasowy 
Centrum Myśli Jana Pawła II

Tomasz Kempski

tkempski@centrumjp2.pl

✆ 533 318 541

 

Opublikowano 25.01.2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.