Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

5 lat minęło!

Centrum Myśli Jana Pawła II jest samorządową instytucją kultury, która swoją działalność rozpoczęła 5 lat temu, w 2006 roku. Obecnym rok, w którym patron instytucji, papież „z dalekiego kraju”, został wyniesiony na ołtarze, stał się rokiem podsumowań i ewaluacji dotychczasowych prac.


Blisko 4 miliony odbiorców wydarzeń, które przygotowało Centrum Myśli Jana Pawła II, ponad 350 wywiadów nagranych ze świadkami pontyfikatu, 227 zrealizowanych projektów, blisko 400 wolontariuszy, którzy włączyli się w prace naszej instytucji – to zaledwie niewielkie podsumowanie okresu 5 lat działalności papieskiego Centrum.

Więcej na temat projektów i samego Centrum Myśli Jana Pawła II można znaleźć w raporcie, który od dzisiaj został udostępniony w wersji elektronicznej: TUTAJ. Równie cennym źródłem informacji jest katalog wydawniczy, który zbiera informacje o książkach i licznych inicjatywach wydawniczych, które podjęto w Centrum, do zobaczenia: TUTAJ.

 

Opublikowano 09.06.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.