Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wykład dr hab. Dominiki Żukowskiej-Gardzińskiej o tożsamości ciała – Wydarzenie Odwołane

WYDARZENIE ODWOŁANE

21 kwietnia 2020 r. o godzinie 18.00 w Centrum Myśli Jana Pawła II odbędzie się wykład otwarty dr hab. Dominiki Żukowskiej-Gardzińskiej pod tytułem „Tożsamość ciała”. Spotkanie jest częścią cyklu seminariów wokół myśli Jana Pawła II organizowanych w ramach programu Karol Wojtyła Fellowship.

dr hab. Dominika Żukowska-Gardzińska –teolog kultury, wykładowca; kierownik Instytutu Badan Naukowych Centrum Myśli Jana Pawła II, adiunkt w Instytucie Dialogu Wiary i Kultury Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W przestrzeni jej zainteresowań badawczych znajdują się teologia ciała, tożsamość, dialog wiary i kultury, polityka kulturalna, pedagogika kultury, ale też przestrzenie łączenia nauki i szeroko rozumianego otoczenia gospodarczego. Autorka i współautorka kilkunastu publikacji analizujących nauczanie i twórczość Karola Wojtyły/Jana Pawła II. Pomysłodawca i współtwórca projektów badawczych: Tożsamość ciała – pogranicza teologii i antropologii; Locus theologius w kulturze wizualnej; Podnoszenie potencjału dydaktycznego uczelni; Innovation for Sustainable Future: Transition to Ecomedrnity in Poland and Norway. W 2017 roku została odznaczona przez Prezydenta RP Brązowym Krzyżem Zasługi za pracę na rzecz państwa i obywateli w obszarze nauki.

 Szczegółowe informacje o programie Karol Wojtyła Fellowship, w tym cyklu seminariów, dostępne są na stronie: https://bit.ly/31CCmxe

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.