Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Projekcja filmu: Dziewięć dni, które zmieniły świat. Spotkanie z Vincem Haleyem

2 czerwca o godzinie 17:30 zapraszamy na projekcję filmu „Dziewięć dni, które zmieniły świat”, którego tematem jest pierwsza pielgrzymka Jana Pawła II do Polski. Po projekcji odbędzie się dyskusja z Vincem Haleyem – współproducentem filmu. Dyskusja będzie w języku angielskim. Zgłoszenia poprzez formularz dostępny tutaj.

Vince Haley – amerykański polityk, prawnik i producent filmowy. Ukończył studia prawnicze i w zakresie stosunków międzynarodowych w College of William & Mary, University of Virginia oraz College of Europe w Brugii. Pracował jako analityk m.in. w komisjach Senatu USA oraz w American Enterprise Institute. Od wielu lat współpracuje z byłym speakerem Izby Reprezentantów Newtem Gingrichem, m.in. w jego firmie Gingrich Productions, która wyprodukowała film „Dziewięć dni, które zmieniły świat”. W latach 2016-2020 Vince Haley był głównym speech-writerem Prezydenta USA Donalda Trumpa i przygotowywał jego najważniejsze przemówienia.

2 czerwca, godz. 17.30
Centrum Myśli Jana Pawła II
ul. Foksal 11, 1 piętro

Organizatorzy:
Centrum Myśli Jana Pawła II, Fundacja Republikańska, Center for European Renewal.

 

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.