Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Gra o Wolność – spotkanie

Nasi stypendyści biorą udział  w autorskich programach edukacyjnych, które są przestrzenią do rozwoju i realizacji własnych pomysłów.  Zaangażowanie w działania pobudza do podejmowania nowych wyzwań i stawiania sobie ambitnych celów.

Gra o wolność jest to projekt, w ramach którego obecni i byli stypendyści tworzą grę miejską dla warszawiaków (i nie tylko). Tematem tegorocznej edycji gry jest solidarność. Temat wiąże się bezpośrednio z obchodzoną w tym roku 35 rocznicą 3. pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, podczas której papież często mówił o solidarności – zarówno tej pisanej wielką, jak i małą literą.

Dzisiaj odbywa się 2. spotkanie w ramach Etap I: Wymyślenie fabuły, ustalenie podstawowych zasad i stworzenie zadań do gry.

Więcej informacji: https://www.centrumjp2.pl/gra-o-wolnosc-zgloszenia-dla-tworcow-gry/

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.