Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Festiwal Nowe Epifanie – Miłość poza śmiercią – wykład

Jak żyć z bólem po śmierci bliskiej osoby? Czy jest szansa, że w życiu po stracie pojawi się szczęście?

Anja Franczak przedstawia różne perspektywy spojrzenia na żałobę, z którą każdy prędzej czy później się skonfrontuje. Jest pierwszą w Polsce profesjonalną towarzyszką w żałobie. Szkoliła się w Niemczech, gdzie zawód ten istnieje od ponad 20 lat. Wspiera osoby po stracie przez konsultacje, warsztaty i szkolenia.

UWAGA: wykład jest wprowadzeniem do warsztatu “Życie się kończy, miłość zostaje”, który odbędzie się następnego dnia i na który obowiązują bilety.

Prowadząca: Anja Franczak

CENA: 10 zł

MIEJSCE: Centrum Myśli Jana Pawła II

KUP BILET

***

OrganizatorCentrum Myśli Jana Pawła II

Partnerzy – Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku, Akademia Teatralna w Warszawie, Teatr Collegium Nobilium, Teatr Lalka, Teatr Ochoty, Muzeum Warszawy, Parafia Ewangelicko-Reformowana w Warszawie, Parafia Ewangelicko-Augsburska Świętej Trójcy w Warszawie, Wydział Historyczny Uniwersytetu Warszawskiego, Nowy Świat Muzyki, Stalownia, Chór VRC, Przedstawicielstwo Generalne Rządu Flandrii, E-wejściówki.pl, Ruch Muzyczny.

Patroni medialni – Polskie Radio PR 2, Polskie Radio PR 1, TVP Kultura, Miesięcznik Teatr, E-teatr.pl, Teatralny.pl, Cojestgrane24.pl.

Sponsor – PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Projekt współfinansuje m. st. Warszawa.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.