Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Czas to miłość. Społeczna Krucjata Miłości

20 lutego 2020 o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne wydarzenie pod hasłem „Czas to miłość. Społeczna Krucjata Miłości”, które odbędzie się ramach cyklu spotkań poświęconych nauczaniu kard. Stefana Wyszyńskiego, organizowanych przez Archidiecezję Warszawską.

W spotkaniu udział wezmą: ks. prof. Waldemar Chrostowski (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego), dr Monika Waluś (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Marcin Adamczewski (Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego) oraz bp Piotr Jarecki (prowadzenie).

Podczas spotkań prezentowane są aktualne tematy będące wyzwaniem dla człowieka, społeczeństwa, Kościoła w kontekście postaci i nauczania Prymasa Tysiąclecia. Centrum Myśli Jana Pawła II jest jednym ze współorganizatorów cyklu.

„Myśląc z Wyszyńskim” to inicjatywa przybliżająca osobę kard. Stefana Wyszyńskiego. W każdy trzeci czwartek miesiąca, od listopada 2019 roku do maja 2020 roku, w Domu Arcybiskupów Warszawskich będą miały miejsce otwarte konferencje z udziałem historyków i badaczy.

Miejsce spotkań:
Dom Arcybiskupów Warszawskich
ul. Miodowa 17/19, Warszawa
WSTĘP WOLNY

Organizatorzy:
Archidiecezja Warszawska
Centrum Myśli Jana Pawła II
UKSW
Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego
Instytut Prymasowski
PWTW

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.