Sztuki wizualne


2019 / Mural „Kochaj bliźniego swego…” zlokalizowany na warszawskiej Woli (ul. Górczewska 141). Autor: Mariusz Libel. Mural powstał w ramach projektu „Zmień perspektywę” dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

2019 / Rzeźba „Spragniony” zlokalizowana na Bulwarach Wiślanych przed warszawską Syrenką. Autor: Aleksandra Pulińska. Rzeźba powstała w ramach projektu „Sztuka na brzegu”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

2019 / Instalacja „Wir życia” zlokalizowana na placu Desantu obok Portu Czerniakowskiego w warszawie. Autor: Jakub Stępień. Instalacja powstała w ramach projektu „Sztuka na brzegu”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

2018 / Galeria sztuki w przestrzeni miasta – na ulicach Warszawy pojawiły się billboardy i plakaty przystankowe z ilustracją autorstwa Sławomira ZBIOKA Czajkowskiego, Mariusza Libla oraz Aleksandry Pulińskiej. Projekt powstał w ramach akcji „Sztuka w drodze” dofinansowanej ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

2017 / Mural „Rewolucja zaczyna się na ulicy – o wolności według Jana Pawła II” zlokalizowany u zbiegu ulic Świętokrzyskiej i Mariańskiej w Warszawie. Autor: Piotr Depta-Kleśta. Praca powstała w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

2017 / Mural „Rewolucja zaczyna się na ulicy – o wolności według Jana Pawła II” zlokalizowany na Pradze, w pobliżu dworca kolejowego Warszawa Wschodnia (ul. Frycza Modrzewskiego 23). Autor: Dawid Celek. Praca powstała w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem projektu “Sztuka na brzegu“, “Zmień perspektywę“, “Sztuka w drodze” oraz “Rewolucja zaczyna się na ulicy“.

przystanek
bilbord
plakat
przystanek
plakat
bilbord
rzeźba
rzeźba
Wir życia
Wir życia