Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Zdrowych, pięknych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!

Zespół Centrum Myśli Jana Pawła II

___

Na kartce wielkanocnej wykorzystaliśmy obraz „Anioły odsuwające głaz z grobu Chrystusa autorstwa Williama Blake’a (ok. 1808 r.) Oryginał malowidła znajduje się w Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie. Cytat pochodzi z wielkanocnego orędzia „Urbi et Orbi”, wygłoszonego przez Jana Pawła II 23 kwietnia 2000 r.

Opublikowano 29.03.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.