Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Życie za życie”

W ramach poniedziałkowego cyklu Festiwalu Gorzkie Żale „Zanussi na Wielki Post” zapraszamy do kina Alchemia na film Życie za życie przedstawiający św. Maksymiliana Kolbego. 


 

Film Krzysztofa Zanussiego z muzyką Wojciecha Kilara to opowieść o świętym ojcu Maksymilianie Kolbem ukazana z perspektywy więźnia obozu Auschwitz, któremu udało się uciec i przeżyć.  

 

Zapraszamy do kina Alchemia przy ul. Jezuickiej 4 na godz. 19.00. Bezpłatne bilety do odebrania po uprzedniej rezerwacji alchemia@filmowawarszawa.pl.

 

Więcej informacji o filmie oraz programie Festiwalu Gorzkie Żale znajduje się na stronie www.gorzkiezale.com.

Opublikowano 07.03.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 5 czerwca odbędzie się zamknięta debata ekspercka poświęcona rozumieniu sprawczości politycznej.
Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.