Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Życie za życie”

W ramach poniedziałkowego cyklu Festiwalu Gorzkie Żale „Zanussi na Wielki Post” zapraszamy do kina Alchemia na film Życie za życie przedstawiający św. Maksymiliana Kolbego. 


 

Film Krzysztofa Zanussiego z muzyką Wojciecha Kilara to opowieść o świętym ojcu Maksymilianie Kolbem ukazana z perspektywy więźnia obozu Auschwitz, któremu udało się uciec i przeżyć.  

 

Zapraszamy do kina Alchemia przy ul. Jezuickiej 4 na godz. 19.00. Bezpłatne bilety do odebrania po uprzedniej rezerwacji alchemia@filmowawarszawa.pl.

 

Więcej informacji o filmie oraz programie Festiwalu Gorzkie Żale znajduje się na stronie www.gorzkiezale.com.

Opublikowano 07.03.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.