Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Życie za życie”

W ramach poniedziałkowego cyklu Festiwalu Gorzkie Żale „Zanussi na Wielki Post” zapraszamy do kina Alchemia na film Życie za życie przedstawiający św. Maksymiliana Kolbego. 


 

Film Krzysztofa Zanussiego z muzyką Wojciecha Kilara to opowieść o świętym ojcu Maksymilianie Kolbem ukazana z perspektywy więźnia obozu Auschwitz, któremu udało się uciec i przeżyć.  

 

Zapraszamy do kina Alchemia przy ul. Jezuickiej 4 na godz. 19.00. Bezpłatne bilety do odebrania po uprzedniej rezerwacji alchemia@filmowawarszawa.pl.

 

Więcej informacji o filmie oraz programie Festiwalu Gorzkie Żale znajduje się na stronie www.gorzkiezale.com.

Opublikowano 07.03.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.