Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Życie jest wieczne

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego fragmentu filmu Życie jest wieczne”, który był prezentowany 2 kwietnia na placu Piłsudskiego w Warszawie o godz. 18:00.
Film jest zbiorem wspomnień osób, które wielokrotnie spotykały Karola Wojtyłę: jego przyjaciół, współpracowników, krewnych i wychowanków.

 

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/krotki.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’]

 

Autorem koncepcji i realizatorem prezentacji jest Eryk Habowski.

Materiał filmowy powstał w Mediatece Centrum Myśli Jana Pawła II. Wszystkie wypowiedzi świadków życia i pontyfikatu Papieża pochodzą z Mediateki.

Opublikowano 16.07.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.