Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Życie jest wieczne

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego fragmentu filmu Życie jest wieczne”, który był prezentowany 2 kwietnia na placu Piłsudskiego w Warszawie o godz. 18:00.
Film jest zbiorem wspomnień osób, które wielokrotnie spotykały Karola Wojtyłę: jego przyjaciół, współpracowników, krewnych i wychowanków.

 

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/krotki.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’]

 

Autorem koncepcji i realizatorem prezentacji jest Eryk Habowski.

Materiał filmowy powstał w Mediatece Centrum Myśli Jana Pawła II. Wszystkie wypowiedzi świadków życia i pontyfikatu Papieża pochodzą z Mediateki.

Opublikowano 16.07.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.