Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zuza

Zuzanna Trzecińska – studentka filologii polskiej, zafascynowana wsią i ludźmi. Uwielbia gotować. Wolontariuszka miasta miłosierdzia, gdzie stworzyła miasteczko w miasteczku dla najmłodszych obywateli miasta. Prowadziła warsztaty dla najmłodszych stypendystów, pomagała w przygotowaniu Mszy Pokolenia JP2 oraz brała udział w spotkaniach dyskusyjnych Laboratorium głębi.

[nggallery id=16]

Opublikowano 17.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.