Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zrealizuj swój projekt w Centrum!

Masz niebanalne pomysły? Chcesz zrobić swój projekt, ale nie masz gdzie i za co? Pomożemy Ci! Co możesz zrobić dla innych? Czy chciałbyś podzielić się swoją wiedzą albo umiejętnościami? A  może chciałbyś zorganizować warsztat lub cykl warsztatów, klub dyskusyjny, wystawę, koncert, wystąpić ze swoja grupa teatralną albo zaprosić ciekawych gości na debatę? A może masz jeszcze inny pomysł? Potrzebujesz do tego pomieszczenia, wsparcia finansowego i pomocy osób, które potrafią od A do Z zająć się organizacją takiego wydarzenia?

Ogłaszamy konkurs na projekt, który zrealizujesz z pomocą Centrum Myśli Jana Pawła II. Możesz zaplanować projekt krótko- albo długoterminowy (może skończyć się nawet w czerwcu 2014 roku). Maksymalne dofinansowanie jakie można uzyskać na działania projektowe wynosi 1000 zł. Nie finansujemy wynagrodzeń dla koordynatorów projektów.

W roku akademickim 2013/2014 priorytetowo będziemy traktować projekty wcielające w życie papieską ideę solidarności, czyli te angażujące uczestników w budowanie wspólnego dobra, koncentrujące się na tworzenia więzi społecznych i kształcące postawę odpowiedzialności. Zależy nam na tym, aby w przygotowywanych przez Ciebie projektach wybrzmiały wartości reprezentowane przez bł. Jana Pawła II.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu na projekt i zgłoś swój pomysł do Centrum, wypełniając kartę projektu i przesyłając ją na adres centrum@centrumjp2.pl. W temacie e-maila prosimy wpisywać „konkurs na projekt”. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2013 r. Wyniki rekrutacji grantowej ogłosimy w piątek 6 grudnia 2013 r.

Dokładniejszych informacji o konkursie udziela Anna Walas – awalas@centrumjp2.pl, 798-465-210.

 

Opublikowano 26.11.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.