Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zrealizuj swój projekt w Centrum!

Masz niebanalne pomysły? Chcesz zrobić swój projekt, ale nie masz gdzie i za co? Pomożemy Ci! Co możesz zrobić dla innych? Czy chciałbyś podzielić się swoją wiedzą albo umiejętnościami? A  może chciałbyś zorganizować warsztat lub cykl warsztatów, klub dyskusyjny, wystawę, koncert, wystąpić ze swoja grupa teatralną albo zaprosić ciekawych gości na debatę? A może masz jeszcze inny pomysł? Potrzebujesz do tego pomieszczenia, wsparcia finansowego i pomocy osób, które potrafią od A do Z zająć się organizacją takiego wydarzenia?

Ogłaszamy konkurs na projekt, który zrealizujesz z pomocą Centrum Myśli Jana Pawła II. Możesz zaplanować projekt krótko- albo długoterminowy (może skończyć się nawet w czerwcu 2014 roku). Maksymalne dofinansowanie jakie można uzyskać na działania projektowe wynosi 1000 zł. Nie finansujemy wynagrodzeń dla koordynatorów projektów.

W roku akademickim 2013/2014 priorytetowo będziemy traktować projekty wcielające w życie papieską ideę solidarności, czyli te angażujące uczestników w budowanie wspólnego dobra, koncentrujące się na tworzenia więzi społecznych i kształcące postawę odpowiedzialności. Zależy nam na tym, aby w przygotowywanych przez Ciebie projektach wybrzmiały wartości reprezentowane przez bł. Jana Pawła II.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu na projekt i zgłoś swój pomysł do Centrum, wypełniając kartę projektu i przesyłając ją na adres centrum@centrumjp2.pl. W temacie e-maila prosimy wpisywać „konkurs na projekt”. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2013 r. Wyniki rekrutacji grantowej ogłosimy w piątek 6 grudnia 2013 r.

Dokładniejszych informacji o konkursie udziela Anna Walas – awalas@centrumjp2.pl, 798-465-210.

 

Opublikowano 26.11.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.