Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zrealizuj swój projekt w Centrum!

Masz niebanalne pomysły? Chcesz zrobić swój projekt, ale nie masz gdzie i za co? Pomożemy Ci! Co możesz zrobić dla innych? Czy chciałbyś podzielić się swoją wiedzą albo umiejętnościami? A  może chciałbyś zorganizować warsztat lub cykl warsztatów, klub dyskusyjny, wystawę, koncert, wystąpić ze swoja grupa teatralną albo zaprosić ciekawych gości na debatę? A może masz jeszcze inny pomysł? Potrzebujesz do tego pomieszczenia, wsparcia finansowego i pomocy osób, które potrafią od A do Z zająć się organizacją takiego wydarzenia?

Ogłaszamy konkurs na projekt, który zrealizujesz z pomocą Centrum Myśli Jana Pawła II. Możesz zaplanować projekt krótko- albo długoterminowy (może skończyć się nawet w czerwcu 2014 roku). Maksymalne dofinansowanie jakie można uzyskać na działania projektowe wynosi 1000 zł. Nie finansujemy wynagrodzeń dla koordynatorów projektów.

W roku akademickim 2013/2014 priorytetowo będziemy traktować projekty wcielające w życie papieską ideę solidarności, czyli te angażujące uczestników w budowanie wspólnego dobra, koncentrujące się na tworzenia więzi społecznych i kształcące postawę odpowiedzialności. Zależy nam na tym, aby w przygotowywanych przez Ciebie projektach wybrzmiały wartości reprezentowane przez bł. Jana Pawła II.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu na projekt i zgłoś swój pomysł do Centrum, wypełniając kartę projektu i przesyłając ją na adres centrum@centrumjp2.pl. W temacie e-maila prosimy wpisywać „konkurs na projekt”. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2013 r. Wyniki rekrutacji grantowej ogłosimy w piątek 6 grudnia 2013 r.

Dokładniejszych informacji o konkursie udziela Anna Walas – awalas@centrumjp2.pl, 798-465-210.

 

Opublikowano 26.11.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

W Warszawie rozpoczyna się właśnie Warszawski Tydzień Kobiet. To dobra okazja, aby przypomnieć jeden z ważnych tematów, które podjęliśmy w ramach podcastów „Słuchając drogi”
To już tradycyjnie miesiąc metafizycznej refleksji, którą otwiera przed nami piękno muzyki
To był wyjątkowy dzień! Mieliśmy okazję przenieść się w czasie i poznać różne regiony etnograficzne Polski.
Rozmawiamy o kulturze w trudnych czasach. O kulturze, która przechowuje „przesłanie o czymś wyższym”, jest dowodem na wartość człowieka, pokazuje, że wybory są możliwe, i która opiera się na słuchaniu