Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zrealizuj projekt

Grupa młodych ludzi siedząca przy stole.

W ramach „Zrealizuj projekt” chcemy przekazać Stypendystom-studentom (I-IV rok) wiedzę teoretyczną z zakresu zarządzania projektem oraz umożliwić im wykorzystanie jej w praktyce poprzez realizację projektów w jednym z czterech obszarów: nauka, kultura, sport, zaangażowanie społeczne.

Projekt obejmie kilka etapów: rekrutację uczestników, cykl warsztatów szkoleniowych oraz spotkań konsultacyjnych z ekspertem-trenerem, realizację projektów oraz ewaluację i wspólne świętowanie.

W trakcie trwania cyklu warsztatów szkoleniowych uczestnicy nabędą kompetencje twarde z zakresu prowadzenia i zarządzania projektami oraz kompetencje miękkie, takie jak np. komunikacja i współpraca w grupie. Na tym etapie uczestnicy z pomocą eksperta-trenera wyklarują pomysły, które następnie w okresie wakacyjnym zrealizują.

Wierzymy, że „Zrealizuj projekt” da uczestnikom możliwość nabycia kompetencji, które przydadzą się na późniejszym etapie życia zarówno zawodowego, jak i społecznego. Realizacja działań projektowych pozwoli nie tylko na nabycie konkretnych kompetencji ale da również poczucie sprawczości i odpowiedzialności za prowadzone działanie.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej edycji Programu „Zrealizuj projekt” znajdują się tutaj: >>KLIK<<

Opublikowano 15.02.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.