Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zrealizuj projekt

Grupa młodych ludzi siedząca przy stole.

W ramach „Zrealizuj projekt” chcemy przekazać Stypendystom-studentom (I-IV rok) wiedzę teoretyczną z zakresu zarządzania projektem oraz umożliwić im wykorzystanie jej w praktyce poprzez realizację projektów w jednym z czterech obszarów: nauka, kultura, sport, zaangażowanie społeczne.

Projekt obejmie kilka etapów: rekrutację uczestników, cykl warsztatów szkoleniowych oraz spotkań konsultacyjnych z ekspertem-trenerem, realizację projektów oraz ewaluację i wspólne świętowanie.

W trakcie trwania cyklu warsztatów szkoleniowych uczestnicy nabędą kompetencje twarde z zakresu prowadzenia i zarządzania projektami oraz kompetencje miękkie, takie jak np. komunikacja i współpraca w grupie. Na tym etapie uczestnicy z pomocą eksperta-trenera wyklarują pomysły, które następnie w okresie wakacyjnym zrealizują.

Wierzymy, że „Zrealizuj projekt” da uczestnikom możliwość nabycia kompetencji, które przydadzą się na późniejszym etapie życia zarówno zawodowego, jak i społecznego. Realizacja działań projektowych pozwoli nie tylko na nabycie konkretnych kompetencji ale da również poczucie sprawczości i odpowiedzialności za prowadzone działanie.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej edycji Programu „Zrealizuj projekt” znajdują się tutaj: >>KLIK<<

Opublikowano 15.02.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.