Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM FESTIWALU MUZYKA WIARY – MUZYKA POKOJU

Chcesz współtworzyć z nami wyjątkowy Festiwal, który poprzez muzykę chce przypominać wizję pokoju, o jakiej nauczał Jan Paweł II?

Zapraszamy do wolontariatu podczas czterech wieczorów, podczas których będzie można usłyszeć Royal String Quartet, duet Marcina Maseckiego i Wacława Zimpla oraz Joanny Halszki Sokołowskiej i Tomasza Pokrzywińskiego, formację Bastarda, a także występ solowy Jerzego Rogiewicza!

Data: 21-24 października 2019 (koncerty odbywają się w cztery kolejne wieczory)

Miejsce: Wykaz miejsc znajduje się w programie Festiwalu: http://muzykawiary.pl/program-2019/

Zakres zadań wolontariusza:

  • Witanie i kierowanie publiczności na wyznaczone miejsca
  • Rozdawanie folderu Festiwalu
  • Rozdawanie i zbieranie ankiet ewaluacyjnych

Czas realizacji zadań: 18.30-21.00

Jeśli chcielibyście współtworzyć zespół któregoś z tych projektów (oczywiście uczestnictwo w jednym z wydarzeń nie wyklucza zaangażowania w innym) gorąco zapraszamy do zgłaszania takiej woli na adres: wolontariat@centrumjp2.pl. Na Wasze maile czekamy do czwartku 17 października (włącznie).

Opublikowano 16.10.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.