Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Znamy zwycięzców konkursu „Santo subito”

W czwartek, 18 kwietnia, w Galerii Porczyńskich odbyła się uroczysta gala zakończenia konkursu „Santo Subito”.

Jedną z jego części  był papieski konkurs dla gimnazjalistów realizowany przez Centrum Myśli Jana Pawła II na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Temat konkursu brzmiał „Jan Paweł II – droga poety i artysty”.

W części konkursowej wzięło udział ponad 300 uczniów z 47 szkół województwa mazowieckiego. Trzy etapy konkursu wyłoniły 10 finalistów oraz 8 laureatów. Wszyscy oni otrzymali z rąk kardynała Kazimierza Nycza oraz Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty Katarzyny Góralskiej pamiątkowe dyplomy i upominki książkowe. Dodatkowo najlepsi uczniowie otrzymali jako nagrody tablety.

Zwycięzcy:

  • I miejsce: Karolina Świerczyńska, Gimnajzum im. Jana Pawła II w Iłowie – 90% pkt
  • II miejsce: Magdalena Krasińska, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie –  88% pkt
  • III miejsce: Dorota Bieńkowska, Gimnazjum Nr 34 im. N. Żmichowskiej w Warszawie – 86 % pkt

Galę uświetnił swoim występem Chór Centrum Myśli Jana Pawła II pod dyrekcją Zofii Borkowskiej.

Wszystkim uczestnikom oraz laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Opublikowano 25.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.