Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Znamy zwycięzców konkursu „Santo subito”

W czwartek, 18 kwietnia, w Galerii Porczyńskich odbyła się uroczysta gala zakończenia konkursu „Santo Subito”.

Jedną z jego części  był papieski konkurs dla gimnazjalistów realizowany przez Centrum Myśli Jana Pawła II na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Temat konkursu brzmiał „Jan Paweł II – droga poety i artysty”.

W części konkursowej wzięło udział ponad 300 uczniów z 47 szkół województwa mazowieckiego. Trzy etapy konkursu wyłoniły 10 finalistów oraz 8 laureatów. Wszyscy oni otrzymali z rąk kardynała Kazimierza Nycza oraz Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty Katarzyny Góralskiej pamiątkowe dyplomy i upominki książkowe. Dodatkowo najlepsi uczniowie otrzymali jako nagrody tablety.

Zwycięzcy:

  • I miejsce: Karolina Świerczyńska, Gimnajzum im. Jana Pawła II w Iłowie – 90% pkt
  • II miejsce: Magdalena Krasińska, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie –  88% pkt
  • III miejsce: Dorota Bieńkowska, Gimnazjum Nr 34 im. N. Żmichowskiej w Warszawie – 86 % pkt

Galę uświetnił swoim występem Chór Centrum Myśli Jana Pawła II pod dyrekcją Zofii Borkowskiej.

Wszystkim uczestnikom oraz laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Opublikowano 25.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.