Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zmiana godzin pracy Działu Społecznego w lipcu

W związku z trwającą do końca lipca rekrutacją uczniów do Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II, wydłużyliśmy godziny pracy Działu Społecznego w poniedziałki, a także wprowadziliśmy dodatkowe dyżury w soboty.

Godziny wydłużonych dyżurów:

  • 15, 22, 29 lipca (soboty): godz. 10.00-14.00;
  • 17, 24, 31 lipca (poniedziałki): godz. 8.00-18.00.

Godziny pracy Działu Społecznego w dniach od wtorku do piątku nie ulegają zmianie.

Przypominamy, że termin składania wniosków dla uczniów mija 31 lipca.

Opublikowano 11.07.2017

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.