Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zmarł Ryszard Rzepecki

Dnia 4 września zmarł Ryszard Rzepecki – jeden z fotografów Jana Pawła II.


 

 

Ryszard Rzepecki – fotograf, który przed kilkadziesiąt lat dokumentował obiektywem ważne wydarzenia z życia Kościoła – towarzyszył Janowi Pawłowi II podczas kiludziesięciu pilegrzymek. Z jego ogromnego archuwum fotograficznego wybraliśmy większość fotografii, które zilustrowały Papieską Warszawę. Okazał nam też wiele życzliwości we współpracy.

 

Zmarł w sobotę 4 września 2009 roku. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 15 września o godz. 16.00 w kościele św. Karola na warszawskich Powązkach.

 

 

 

 

Opublikowano 11.09.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.