Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zmarł Ryszard Rzepecki

Dnia 4 września zmarł Ryszard Rzepecki – jeden z fotografów Jana Pawła II.


 

 

Ryszard Rzepecki – fotograf, który przed kilkadziesiąt lat dokumentował obiektywem ważne wydarzenia z życia Kościoła – towarzyszył Janowi Pawłowi II podczas kiludziesięciu pilegrzymek. Z jego ogromnego archuwum fotograficznego wybraliśmy większość fotografii, które zilustrowały Papieską Warszawę. Okazał nam też wiele życzliwości we współpracy.

 

Zmarł w sobotę 4 września 2009 roku. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 15 września o godz. 16.00 w kościele św. Karola na warszawskich Powązkach.

 

 

 

 

Opublikowano 11.09.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.