Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zmarł Ryszard Rzepecki

Dnia 4 września zmarł Ryszard Rzepecki – jeden z fotografów Jana Pawła II.


 

 

Ryszard Rzepecki – fotograf, który przed kilkadziesiąt lat dokumentował obiektywem ważne wydarzenia z życia Kościoła – towarzyszył Janowi Pawłowi II podczas kiludziesięciu pilegrzymek. Z jego ogromnego archuwum fotograficznego wybraliśmy większość fotografii, które zilustrowały Papieską Warszawę. Okazał nam też wiele życzliwości we współpracy.

 

Zmarł w sobotę 4 września 2009 roku. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 15 września o godz. 16.00 w kościele św. Karola na warszawskich Powązkach.

 

 

 

 

Opublikowano 11.09.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.