Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zmarł Profesor Andrzej Stelmachowski

Trzy tygodnie temu nagraliśmy krótki wywiad z prof. Andrzejem Stelmachowskim – jego wspomnienie o spotkaniach z Janem Pawłem II. Na spotkanie w Kancelarii Prezydenta z dziennikarzami z Mediateki Profesor przyjechał prosto ze szpitala. Inne spotkania tego dnia odwołał, ale bardzo mu zależało na złożeniu świadectwa, którego fragment prezentujemy.


Dziś rano dowiedzieliśmy się, że był to jeden z ostatnich wywiadów jakich udzielił…

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/prof_andrzej_stelmachowski.mp3′ ]

 

Opublikowano 08.04.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.