Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zmarł Profesor Andrzej Stelmachowski

Trzy tygodnie temu nagraliśmy krótki wywiad z prof. Andrzejem Stelmachowskim – jego wspomnienie o spotkaniach z Janem Pawłem II. Na spotkanie w Kancelarii Prezydenta z dziennikarzami z Mediateki Profesor przyjechał prosto ze szpitala. Inne spotkania tego dnia odwołał, ale bardzo mu zależało na złożeniu świadectwa, którego fragment prezentujemy.


Dziś rano dowiedzieliśmy się, że był to jeden z ostatnich wywiadów jakich udzielił…

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/prof_andrzej_stelmachowski.mp3′ ]

 

Opublikowano 08.04.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.
Centrum Myśli Jana Pawła II wspiera współpracę m.st. Warszawy z organizacjami wyznaniowymi różnych religii i denominacji. Co roku organizujemy spotkanie przedstawicieli mniejszości religijnych z Prezydentem m.st. Warszawy.