Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zmarł Profesor Andrzej Stelmachowski

Trzy tygodnie temu nagraliśmy krótki wywiad z prof. Andrzejem Stelmachowskim – jego wspomnienie o spotkaniach z Janem Pawłem II. Na spotkanie w Kancelarii Prezydenta z dziennikarzami z Mediateki Profesor przyjechał prosto ze szpitala. Inne spotkania tego dnia odwołał, ale bardzo mu zależało na złożeniu świadectwa, którego fragment prezentujemy.


Dziś rano dowiedzieliśmy się, że był to jeden z ostatnich wywiadów jakich udzielił…

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/prof_andrzej_stelmachowski.mp3′ ]

 

Opublikowano 08.04.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.