Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zmarł o. Maciej Zięba OP

Dzisiaj zmarł o. Maciej Zięba OP, filozof, teolog, publicysta. Członek Rady Naukowej Instytutu Badań Naukowych Centrum Myśli Jana Pawła II, jeden z najwybitniejszych znawców i popularyzator nauki społecznej Jana Pawła II.

Rodzinie i najbliższym Zmarłego składamy najszczersze kondolencje.

Zespół Centrum Myśli Jana Pawła II

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 9 stycznia 2021 r. we Wrocławiu.

Opublikowano 31.12.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.